Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Z powodu rozprzestrzeniania się Koronawirusa COVID-19, mając na uwadze względy bezpieczeństwa zarówno Państwa, ale także naszych pracowników prosimy o ograniczenie do minimum osobistych wizyt w Szkole Podstawowej w Starych Proboszczewicach. W pierwszej kolejności prosimy o załatwianie spraw drogą elektroniczną (adres naszej poczty: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), telefoniczną (tel. 243650079 – w godz. 8.00 – 14.00) lub za pośrednictwem dziennika elektronicznego.

Karty zgłoszenia i wnioski dzieci do szkoły podstawowej proszę wysyłać drogą elektroniczną w jeden z poniższych sposobów:

- zeskanowanie lub zrobienie zdjęcia wydrukowanego, wypełnionego i podpisanego formularza i wysłanie na naszą pocztę elektroniczną wpisując w temacie wiadomości Rekrutacja do klasy pierwszej;

 - wypełnienie formularza (wersji Word) i wysłanie go na naszą pocztę elektroniczną. W przypadku wybrania tej opcji podpisy rodziców będą uzupełnione w terminie późniejszym.

Zasady rekrutacji, wnioski, zgłoszenia i wzory dokumentów dostępne są na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja.

Załączniki do kart zgłoszeń i wniosków można dostarczyć w terminie późniejszym.

O wszystkich zmianach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Back to top