Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

26 maja 2026 r. na stadionie w Sierpcu reprezentacje dziewcząt i chłopców z klas IV-VI  rywalizowały w Międzypowiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Uczniowie startowali w następujących konkurencjach: biegi na 60 m, 600 m, 1000 m, rzut piłeczką palantową oraz skok w dal.

Nasi uczniowie rywalizując z mocnymi ekipami między innymi z Płocka, Sierpca oraz powiatu płockiego zajęli w klasyfikacji drużynowej dziewcząt i chłopców odpowiednio VII i VI miejsce.

W reprezentacji naszej szkoły znaleźli się:

19 maja 2026r. na stadionie Centrum Sportowego „Wierzbica” w Nowych Proboszczewicach odbyła się X jubileuszowa edycja Turnieju w Piłce Nożnej Szkół Podstawowych o Puchar Prezesa Banku Spółdzielczego w Starej Białej. Wzięła w nich udział ponad setka dzieci z gminnych szkół podstawowych. Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Zwycięskie drużyny otrzymały

17 kwietnia 2026r. w naszej szkole na sali gimnastycznej, odbył się wyjątkowy trening piłki nożnej poprowadzony przez trenerów z klubu LZS Start Proboszczewice. Zajęcia były skierowane do najmłodszych uczniów z klas 1–3.

Podczas spotkania

20 lutego 2026r. zostały wręczone dyplomy za udział w szkolnym turnieju tenisa stołowego. Wśród dziewcząt triumfowała

5 grudnia 2025r. reprezentacja naszej szkoły uczestniczyła w VI Mazowieckim Turnieju Piłki Nożnej Drużyn Mieszanych o Puchar Starosty Płockiego Sylwestra Ziemkiewicza.

Klasyfikacja miejsc:

Back to top