Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Przy użyciu drukarki Banach, zakupionej w ramach projektu #LaboratoriaPrzyszłości, powstało kilka prostych ozdób świątecznych wykonanych w aplikacji TinkerCAD. Uczestnicy kół zainteresowań poznali obsługę i zasady działania drukarki, dowiedzieli się czym jest filament, jak go wymienić. Mieli okazję obserwować powstawanie wydruku 3D. Możliwości drukarki wzbudziły ciekawość uczniów. Wydruki przeznaczone są na kiermasz świąteczny.

Wykorzystanie rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości podczas prowadzenia zajęć matematyki w oparciu o ClassVR.

Oto pierwsze uruchomienie BECREO KIT – zestawu konstrukcyjnego z mikrokontrolerem, czujnikami i akcesoriami. Zaczynamy z nim przygodę na zajęciach robotyki.

Tym razem dzięki sprzętowi do nagłośnienia i oświetlenia, pozyskanemu z programu #LaboratoriaPrzyszłości, zyska na jakości oprawa szkolnych jasełek. Podczas odbywających się już prób przedstawienia, używane są mikrofony bezprzewodowe i lampy oświetlające scenę.

Fragmenty jasełek zarejestrowane zostaną za pomocą kamery zakupionej z funduszy #LaboratoriaPrzyszłości na potrzeby publikacji na stronie internetowej szkoły.

Katarzyna Bańkowska, Lidia Chęcińska, Mariola Chmielewska, Justyna Portalska, Eliza Niedbała, Aneta Gromanowska

Back to top