Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Sukces to suma niewielkiego wysiłku, powtarzanego z dnia na dzień

amerykański aktor Robert Collier

21 czerwca 2024r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2023/2024. Uczniowie klas I-VII pożegnali szkołę na dwa najbliższe miesiące. Mury szkoły opuściło 16 absolwentów.

"Szanowni Nauczyciele, Pracownicy obsługi i administracji, Szanowni Rodzice, Drodzy uczniowie

Przez dziesięć miesięcy każdy z Was podejmował różne zadnia, wyzwania i osiągnął sukces na miarę swoich możliwości.

Drodzy uczniowie, dziękuję Wam za wysiłek i zaangażowanie w zgłębianie tajników wiedzy, w zdobywanie nowych umiejętności; doskonalenie i prezentowanie swoich talentów. Gratuluję wyników w nauce oraz sukcesów w różnych dziedzinach (stypendium za wyniki w nauce 2023/2024, stypendium za osiągnięcia sportowe 2023/2024).

Serdecznie dziękuję Gronu Pedagogicznemu oraz Pracownikom Szkoły za ciężką i trudną pracę, ogromne zaangażowanie, odpowiedzialność, za życzliwość i troskę o kształcenie właściwych postaw naszych uczniów. Dziękuję za podejmowany w codziennej pracy wysiłek, za włożony trud w wychowanie, bezpieczeństwo naszych wychowanków i za dbałość o edukację, Serdecznie dziękuję za wszelkie inicjatywy, które przyczyniają się do budowania pozytywnego wizerunku naszej szkoły w środowisku lokalnym.

Gorąco dziękuję Radzie Rodziców i wszystkim rodzicom, którzy służyli pomocą, okazywali wyrozumiałość i zaufanie, za pomoc w organizacji uroczystości, wycieczek i imprez dla dzieci.

Drodzy absolwenci.

Wchodzicie w kolejny etap edukacji... Przed Wami nowa droga ku dalszemu rozwojowi, ku odkrywaniu nowych możliwości, ku dorosłości...

Życzę Wam abyście w nowych szkołach odnaleźli swoje miejsce, byście znaleźli nowych przyjaciół, jednocześnie nie zapominając o dawnych znajomościach, miejscach i ludziach, z którymi byliście dotychczas związani. Niech nowe możliwości, które pojawią się na kolejnych etapach Waszego rozwoju niosą za sobą spełnienie w każdym możliwym wymiarze.:

„Wszystkie nasze marzenia mogą się ziścić, jeżeli tylko będziemy mieli odwagę, by do nich dążyć”. — Walt Disney

W każdym z Was jest siła, odwaga i zdolności, które pozwolą Wam odnosić sukcesy.

Pamiętajcie słowa psychologa Stefanie Stahl: „Nikt nie jest przecież doskonały. Składasz się z całego bukietu cech i umiejętności. Gdy z tego bukietu spadnie jeden kwiatek, i tak zostanie wystarczająco dużo nienaruszonych kwiatów. Bukiet nadal jest piękny i nie musisz się go wstydzić”.

Zbliżające się wakacje niech będą dla nas wszystkich zasłużonym odpoczynkiem.

życzę wszystkim słonecznych, spokojnych, pełnych wrażeń, ale przede wszystkim bezpiecznych wakacji!

Dbajcie o siebie, nabierajcie sił do dalszej nauki i pracy,

Wracajcie uśmiechnięci i szczęśliwi.

Do zobaczenia po wakacjach, 2 września!"

Dyrektor Jolanta Trojanowska

Back to top