Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniu 9 lipca 2021r. dyrektor szkoły Jolanta Trojanowska w obecności przedstawiciela Rady Rodziców i wychowawców i zaproszonych rodziców wręczyła tegorocznym absolwentom statuetki za osiągnięcie bardzo dobrych wyników na egzaminie ósmoklasisty.

Uczniowie, którzy najlepiej napisali egzamin ósmoklasisty w roku szkolnym 2020/2021:

Malwina Iga Bukowska – uczennica klasy 8b, otrzymała statuetkę za uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie ósmoklasisty (119 pkt.) w tym najwyższego wyniku z języka polskiego- 96%.

Zuzanna Strześniewska - uczennica klasy 8b, otrzymała statuetkę za uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie z języka  angielskiego – 100% i łącznego wyniku 114 pkt.

Julia Grabska – uczennica klasy 8b, otrzymała statuetkę za uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie z języka  angielskiego – 100% i łącznego wyniku 110 pkt.

Wiktoria Strześniewska - uczennica klasy 8a, otrzymała statuetkę za uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie z języka polskiego- 96% i łącznego wyniku 108 pkt.

Miłosz Szmytkowski – uczeń klasy 8b, otrzymał statuetkę za uzyskanie najwyższego wyniku na egzaminie z języka angielskiego- 100%b i z matematyki – 96% oraz łącznego wyniku 108 pkt.

Wręczone statuetki zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Na wyróżnienie zasługują także :

Maja Kikolska z klasy 8b zdobyła  105 pkt. i Natalia Dybaś  z klasy 8a uzyskała 101 pkt.

Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w wybranych, wymarzonych, nowych szkołach.

Back to top