Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Kontakt ze sztuką uszlachetnia, rozbudza wrażliwość i kreatywność. Przekonali się o tym uczniowie z koła polonistycznego, którzy na poniedziałkowych zajęciach obcowali z malarskimi dziełami. Dzięki Google Arts&Culture nie musieliśmy opuszczać Proboszczewic, by zobaczyć obrazy mistrzów. Najpierw zobaczyć, a potem trochę przy nich pomajstrować. Na przykład zrobić sobie selfie w stylu

W piątek 23 lutego 2024r. uczniowie z koła teatralnego spotkali się z panią Ewą Kłosińską, logopedką z naszej szkoły. Były to zajęcia niezwykle pouczające i radosne. Młodzi aktorzy uczyli się oddychać we właściwy sposób, rozgrzewali swój aparat mowy (usta, język) i „walczyli” z łamańcami językowymi. Starali się również zachować skupienie na

23 lutego 2024r. odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów uczniom, którym przyznano stypendium za wyniki w nauce i osiągnięcia sportowe w I semestrze roku szkolnego 2023/2024.

Międzynarodowy Dzień Języka Ojczystego to coroczne święto obchodzone 21 lutego. Zostało ustanowione przez UNESCO 17 listopada 1999 r. Święto ma służyć promocji języka ojczystego oraz uświadomieniu społeczeństwu, jak ważne jest prawidłowe posługiwanie się językiem ojczystym w życiu codziennym.

W środę 21 lutego 2024r. w obchody Dnia Języka Ojczystego włączyła się

Kiedy dzień robi się coraz krótszy, kiedy za oknem deszczowo i wietrznie, dziecko się nudzi, nie może wyjść z domu, każda mama wie, że o leżeniu w łóżku nie ma mowy. Można włączyć bajki, dać gry lub właśnie zrobić z dzieckiem coś fajnego :)

Co zrobić z kartonu po soku lub po butach, butelki plastikowej, folii aluminiowej, nakrętek, plastikowych rurek, pudełek po zapałkach lub innych materiałów?

Pomysłów jest wiele! Uczniowie z klasy 1a i 1b skonstruowali roboty.

Back to top