Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Chcielibyśmy prosić Państwa o zamieszczenie poniższej informacji na Państwa stronie internetowej oraz na profilach w mediach społecznościowych. Chcemy w ten sposób zaprosić wszystkich do udziału w naszym konkursie na rozwiązywanie dyktanda związanego z EURO 2024. Uczestnicy mają szansę sprawdzić swoje umiejętności i wygrać cenne nagrody.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie na pisanie dyktanda związane z EURO 2024!

Zgodnie z regulaminem wypożyczania i udostępniania podręczników (materiałów edukacyjnych) uczniom Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach

  1. Uczniowie są zobowiązani do zwrotu podręczników najpóźniej w ostatnim tygodniu nauki przed zakończeniem roku szkolnego, w wyznaczonym terminie.
  2. Uczniowie przystępujący do egzaminu klasyfikacyjnego, sprawdzającego lub poprawkowego zwracają podręczniki nie później niż do końca sierpnia danego roku.

Szanowni Państwo,

W związku ze zbliżającymi się feriami zimowymi Sekcja Higieny Dzieci i Młodzieży oraz Promocji Zdrowia Powiatowej Stacji Sanitarno- Epidemiologicznej w Płocku, przesyła ulotki dot. bezpiecznych ferii. Zawierają one przydatne wskazówki dotyczące właściwego ubioru, ochrony przed zimnem oraz bezpiecznego wypoczynku. Prosimy Państwa o rozpowszechnienie materiałów wśród uczniów i rodziców

Poniżej udostępniamy Państwu listę towarzystw ubezpieczeniowych, w których możecie ubezpieczyć dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków. Prosimy o zapoznanie się z ich ofertą oraz wybór tej, która najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

Każdy rodzic/opiekun prawny podejmuje indywidualną decyzję

Szanowni Państwo,

dostrzegając zjawisko systematycznego obniżania poziomu funkcjonowania dzieci i młodzieży, nasilenia zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, zachowań agresywnych i autoagresywnych oraz stale zwiększającej się liczby zachowań samobójczych, serdecznie zapraszam do udziału w konferencji Zauważ, usłysz, działaj… - jak wspierać osoby w kryzysie emocjonalnym?, która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line), w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie ul. Świętojerska 9 w dniu 28 lutego 2023 r. w godzinach 12:00-16.00.

Podczas konferencji

Back to top