Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Witam serdecznie,

Zwracam się z ogromną prośbą o udostępnienie informacji do wszystkich możliwych odbiorców (dzieci, rodzice, znajomi – mieszkańcy województwa mazowieckiego). Może udałoby się zamieścić informacje na stronie internetowej. Na stronie gminy oraz na fb gminy równi4ez znajdują się poniższe informacje.

Będę bardzo wdzięczna za współpracę. Informacja poniżej.

Głosuj na nasz projekt!!!

Szanowni Państwo,

dostrzegając zjawisko systematycznego obniżania poziomu funkcjonowania dzieci i młodzieży, nasilenia zaburzeń lękowych, stanów depresyjnych, zachowań agresywnych i autoagresywnych oraz stale zwiększającej się liczby zachowań samobójczych, serdecznie zapraszam do udziału w konferencji Zauważ, usłysz, działaj… - jak wspierać osoby w kryzysie emocjonalnym?, która odbędzie się w formule hybrydowej (stacjonarnie i on-line), w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Warszawie ul. Świętojerska 9 w dniu 28 lutego 2023 r. w godzinach 12:00-16.00.

Podczas konferencji

Szanowni Państwo!

Informuje, że 7 lutego 2023 roku rozpoczął się nabór wniosków do projektu "Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych – najlepsza inwestycja w człowieka" w roku szkolnym 2022/2023. Rejestracja wniosków na stronie internetowej www.stypendia.oeiizk.waw.pl jest aktywna w terminie od 7 do 15 lutego 2023 roku. Zarejestrowane, wydrukowane i podpisane dokumenty wraz z załącznikami należy przesłać do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie w terminie do 27 lutego 2023 roku (decyduje data wpływu). Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się w

Tak było:

Tak będzie:

WOŚP w Proboszczewicach 29 stycznia 2023r.

Back to top