Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dniach 25-27 maja uczniowie klas VII i VI przebywali na wycieczce w Karkonoszach. Pierwszego dnia dotarli do Szklarskiej Poręby, gdzie zobaczyli Wodospad Szklarki oraz spacerowali ulicami miasta. Drugi dzień stanowił prawdziwe wyzwanie, ale dostarczył

28 maja 2026 roku uczniowie klas drugich byli na wycieczce w Leśniczówce Paryż. Po przyjeździe dzieci zostały powitane przez gospodarzy i zaproszone na poczęstunek w postaci regionalnych wypieków. Następnie uczniowie wzięli udział w warsztatach przyrodniczych. W trakcie spaceru po lesie uczestnicy wycieczki zapoznali się z funkcjonowaniem środowiska leśnego, poznali wybrane gatunki roślin i zwierząt oraz zdobyli informacje

25 maja uczniowie klas piątych wybrali się na pełną emocji wycieczkę do Łodzi. Głównym celem podróży była Stacja Grawitacja – miejsce, w którym energia i dobra zabawa nie miały końca!

20 maja 2026r. klasy 6 uczestniczyły w wycieczce do ogrodu zoologicznego w Płocku w ramach lekcji biologii. Na początku wizyty uczniowie wzięli udział w zajęciach edukacyjnych pt. „Płazy kontra gady”, prowadzonych przez edukatora zoo. Celem zajęć było poznanie różnorodności płazów i gadów oraz ich przystosowań do życia w różnych środowiskach. Dzieci miały wyjątkową okazję zobaczyć z bliska

18 maja 2026r. uczniowie klas 1 i 3 odwiedzili Sąd Rejonowy w Płocku. Celem wizyty było poznanie pracy sądu oraz uczestniczenie w przykładowej rozprawie.

Podczas spotkania uczestnicy śledzili sprawę dotyczącą pani Żabińskiej, którą oskarżono o

Back to top