Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Płocki Ośrodek Kultury i Sztuki im. Franciszki i Stefana Themersonów składa serdeczne podziękowania za udział w XIX Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym "Tradycje Wielkanocne".

Na tegoroczną edycję nadesłano 1456 prac plastycznych z 97 placówek oświatowych, kulturalnych, wychowawczych oraz 10 zgłoszeń indywidualnych z całego kraju. Uczestników

Cieszymy się niezmiernie, że tak wiele osób zdecydowało się podjąć nasze ortograficzne wyzwanie. We wtorek 16 marca o godz. 15.00 przed monitorami komputerów zasiadło aż 43 uczniów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. A oto oficjalne wyniki:

We wtorek 9 marca 2021r. odbyło się wręczenie nagród dla uczniów klas II i III za udział w Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Matematyczny”. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca w skali całego kraju.

Oto wyniki:

W kwietniu ubiegłego roku, w związku z ustanowieniem przez Sejm patronatu św. Jana Pawła II na 2020 rok, Szkoła Podstawowa im. Władysława Stanisława Reymonta w Maszewie Dużym zorganizowała konkurs plastyczno-multimedialny „Od narodzin do świętości –  św. Jan Paweł II”. Zmagania miały zasięg powiatowy, a naszą placówkę reprezentowało

Pod koniec listopada nasza uczennica Aleksandra Pruszkowska z klasy IIb przystąpiła do Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. Kazimierza Szwarlika w Będzinie. Ze względu na epidemię, przesłuchania eliminacyjne w rejonach mają charakter zdalny, oceniane będą występy zarejestrowane w formie pliku audiowizualnego, który pragniemy Państwu zaprezentować. Czy Ola zakwalifikuje się do następnego etapu dowiemy się niebawem. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia.

Eliza Niedbała

Back to top