Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

W dnia 2 - 4 czerwca 2020 roku odbył się zdalnie za pośrednictwem platformy Dzwonek.pl. międzynarodowy konkurs „Kangur Matematyczny”.

Głównym organizatorem tego konkursu w Polsce jest Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych w Toruniu, natomiast międzynarodowym inicjatorem konkursu jest paryskie stowarzyszenie „Kangourou Sans Frontières".

W tym roku szkolnym uczniowie naszej szkoły brali udział w V Edycji Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego „Continuum”, który organizowany był przez Politechnikę Warszawską Filię w Płocku i Zespół Szkół Centrum Edukacji im. Ignacego Łukasiewicza.

Konkurs ma na celu popularyzację wiedzy i umiejętności matematycznych oraz motywowanie uzdolnionych matematycznie uczniów do zdobywania wiedzy. Konkurs składał się z dwóch etapów. Etap I odbył się

Głównym założeniem edukacji zdalnej jest zachęcenie uczniów do rozwijania wiedzy i zainteresowań w jak najciekawszy dla nich sposób. Chcąc pomóc w realizacji tej misji, uczniowie naszej szkoły mieli okazję wzięcia udziału w  Ogólnopolskim Konkursie „Orzeł Informatyczny” online. Wszystkie aspekty tegorocznej, wyjątkowej edycji konkursu zostały tak zaplanowane, aby zmotywować uczniów do atrakcyjnego i wartościowego spędzenia czasu.

W konkursie „Orzeł Informatyczny” ze Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach wzięło udział

Jury Gminnego Konkursu Literackiego, który polegał na napisaniu opowiadania twórczego nawiązującego do cytatu z powieści M. Szczygielskiego „Za niebieskimi drzwiami”, przyznało następujące nagrody:

I miejsce

28 maja 2020 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu związanego z „Międzynarodowym Dniem Rodziny”. Miało ono niecodzienną formę - otóż wszyscy uczestnicy wraz z organizatorami spotkali się on-line za pomocą platformy Microsoft Teams. Podczas spotkania Pani Dyrektor losowała

Back to top