Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

20 czerwca 2022 roku odbyła się gala wręczania nagród w IV edycji Konkursu Zoologicznego IRBIS „Po co komu Zoo” organizowanego przez Miejski Ogród Zoologiczny w Płocku.

Konkurs adresowany był do uczniów miasta Płocka i powiatu płockiego.

Pięcioosobowa grupa uczniów klas VIII z naszej szkoły w składzie:

W maju w naszej szkole odbył się konkurs wiedzy o życiu i działalności Ignacego Łukasiewicza. Wzięło w nim udział 29 uczniów z klas V-VIII.

Celem konkursu było przybliżenie postaci Ignacego Łukasiewicza w związku z tym, że w 2022 roku obchodzimy 200 rocznicę urodzin patrona przemysłu naftowego i gazowniczego. By uczcić pamięć

21 czerwca 2022r. w Szkole Podstawowej nr 6 im. Druha Wacława Milke w Płocku odbyło się rozstrzygnięcie XV EDYCJI REJONOWEGO KONKURSU PLASTYCZNO - MULTIMEDILANEGO "JAN PAWEŁ II W PŁOCKU".

Celem konkursu było:

W roku szkolnym 2021/2022 szkolne koło teatralne prowadzone przez panią Anetę Gromanowską uczestniczyło w projekcie „Otwarci na kulturę”, w ramach którego przystąpiło do konkursu „Edukacja i kultura za pan brat”. Konkurs, skierowany do mazowieckich szkół i przedszkoli, realizował MSCDN we współpracy z Teatrem Wielkim Operą Narodową w Warszawie i firmą iSpot. Jednym z głównych

https://gifyagusi.pl/obrazek/uczen/dziewczynka-z-ksiazkami/

W dniach 20 maja – 15 czerwca 2022 roku odbył się konkurs ze znajomości lektur szkolnych. Przeznaczony był dla uczniów klas 4 – 8 naszej szkoły z podziałem na trzy kategorie wiekowe. Wzięło w nim udział 160 uczniów.

Celem konkursu było

Back to top