Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Szkolny Klub Wolontariusza zaangażował się w przygotowania do Kiermaszu Wielkanocnego, którego organizatorem był Parafialny Zespół Caritas. Dochód z kiermaszu został przeznaczony na

Plastyczne zaklinanie wiosny. Wszystkie dzieła zostały zrobione przez dzieciaki wraz z rodzinami. Mam nadzieję, że Wam się spodoba i sami takie piękne okna wiosenne stworzycie.

Od kilku lat na początku marca obchodzony jest w Polsce Dzień Matematyki zapoczątkowany przez organizację „World Education Games” w 2007 roku. W tym roku obchody tego święta przypadły na 12 marca. Jednak w naszej szkole – choć inaczej niż zwykle – uczciliśmy ten dzień 22 marca. Inwencja twórcza nauczycieli matematyki i pomysłowość uczniów podczas zajęć tego dnia okazały się

W tym roku połączyliśmy przyjemne z pożytecznym: szukaliśmy wiosny, ucząc się języków obcych. Dzieci wykonały różnorodne prace, prezentujemy je wszystkie.

Dziękujemy Wam, drodzy uczniowie, za wysiłek i zaangażowanie. Pokazaliście, że nauką języka można się bawić. Mamy nadzieję, że sprawiło Wam to przyjemność.

Zgodnie z obietnicą

Back to top