Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Szanowni Państwo,

treść § 1 pkt 2 lit. d rozporządzenia Ministra Edukacji i Nauki z dnia 5 listopada 2020 r. zmieniającego rozporządzenie w sprawie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 (Dz. U. z 2020r., poz. 1960) umożliwia przeprowadzenie zawieszonych etapów szkolnych konkursów przedmiotowych z historii, fizyki, biologii, wos, geografii i chemii.

Szanowni Państwo, 

mając na uwadze zbliżające się terminy organizacji olimpiad i turniejów tematycznych, olimpiad przedmiotowych oraz interdyscyplinarnych w roku szkolnym 2020/2021, z upoważnienia Macieja Kopcia Podsekretarza Stanu w MEN, przekazuję pismo przewodnie wraz z terminarzem wspomnianych zawodów wiedzy

Uprzejmie proszę o przekazanie informacji nauczycielom oraz zachęcenie do udziału w olimpiadach i turniejach chętnych uczniów.

Z wyrazami szacunku

Roksana Tołwińska

Zastępca Dyrektora Departamentu Podręczników, Programów i Innowacji

Drodzy Nauczyciele,

Serdecznie zapraszamy Państwa uczniów na najbliższe olimpiady przedmiotowe - OLIMPUS Sesja jesienna 2020. Olimpiady z języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, przyrody, historii, biologii, geografii, chemii i fizyki oraz nowość - olimpiada z języka hiszpańskiego, zostaną przeprowadzone w dniach 2-6 listopada 2020 r. Uczestnictwo szkoły należy zgłosić do 9 października 2020 r. wypełniając formularz na stronie internetowej lub dzwoniąc pod numer telefonu 22 517-16-50.

Regulamin olimpiady, formularz zgłoszeniowy oraz zakres tematyczny znajdą Państwo na stronie www.olimpus.edu.pl.

Ogólnopolskie Olimpiady Przedmiotowe OLIMPUS
ul. Grochowska 341/268
03-822 Warszawa
tel. (22) 517-16-50
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Back to top