Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Mirosław Krusiewicz, Dyrektor Departamentu Edukacji Publicznej i Sportu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie informuje, że Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie planuje nabór wniosków do projektu „Mazowiecki program stypendialny dla uczniów szczególnie uzdolnionych - najlepsza inwestycja w człowieka” na rok szkolny 2019/2020.

Regulamin przyznawania i przekazywania stypendiów

W sekretariacie Szkoły Podstawowej w Starych Proboszczewicach odbywają się zapisy do klasy pierwszej szkoły podstawowej na rok szkolny 2019/2020.
Zasady rekrutacji, wnioski, zgłoszenia i wzory dokumentów dostępne są w sekretariacie szkoły i na stronie internetowej szkoły w zakładce Rekrutacja
Zapisy odbywają się od 4 marca 2019r. do 29 marca 2019r.
Prosimy również o  zapisywanie dzieci, które od września będą chciały pobierać naukę w szkole podstawowej z powodu zmiany miejsca zamieszkania, przeniesienia z innej szkoły.
Jednocześnie przypominamy o obowiązku rodziców informowania, w terminie do 30 września każdego roku, dyrektora szkoły, w obwodzie której dziecko mieszka, o miejscu realizacji obowiązku szkolnego.

Dyrektor Jolanta Trojanowska

Back to top