Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Przypisz samodzielnie lub wrzuć TALENCIAKA do specjalnego pudełka w świetlicy szkolnej.

Każdy zarejestrowany TALENCIAK to los w WIELKIEJ SZKOLNEJ LOTERII!!!

Bardzo serdecznie zapraszamy

wszystkie chętne dzieci i młodzież do zgłoszenia się na zajęcia muzyczne prowadzone przez Ognisko Muzyczne Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starej Białej, które właśnie rozpoczyna swoją działalność.
Prowadzimy zajęcia:
- indywidualnej nauki gry na instrumentach dętych drewnianych i blaszanych
- indywidualnej nauki gry na instrumentach perkusyjnych 
- indywidualnej nauki gry na gitarze i keyboardzie

Zapisz swoje dziecko do BHB już dziś!

Harcerstwo jest dobrowolne. Pracujemy tylko i wyłącznie z ochotnikami, jednak rola rodziców jest bardzo duża. Liczymy nie tylko na wysłanie przez Was, dziecka na pierwszą zbiórkę, ale przede wszystkim na wspieraniu Go w jego sukcesach i porażkach, szczególnie w początkowym okresie jego harcerskiej próby. Niezwykle ważny jest Państwa kontakt z drużynowym i wyrozumiałość, bo metoda harcerska nie zawsze pozwoli aby wasze dziecko wróciło ze zbiórki czyste. Czasem wróci też zmęczone, ale obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań aby zawsze wracało do domu SZCZĘŚLIWE.

hm. Krzysztof GANDALF Nowacki

Komandor Bractwa Harcerskiej Bandery

                       tel. 794 752 526 
Szanowni Państwo,
 
Stowarzyszenie Inicjatyw Edukacyjnych DELTA od kilkunastu już lat wspiera rozwój uzdolnionych uczniów. W tym roku szkolnym zapraszamy na zajęcia Deltaklubu związane m.in. z projektowaniem gier, prototypowaniem, robotami i matematyką. Wszystkie zajęcia oparte są o innowacyjną metodę STEAM. Spotkania są bezpłatne, odbywają się w siedzibie MSCDN Wydział w Płocku, przy ulicy Gałczyńskiego 26.

Poniżej udostępniamy Państwu listę towarzystw ubezpieczeniowych, w których możecie ubezpieczyć dziecko od następstw nieszczęśliwych wypadków. Prosimy o zapoznanie się z ich ofertą oraz wybór tej, która najlepiej spełnia Państwa oczekiwania.

Każdy rodzic/opiekun prawny podejmuje indywidualną decyzję

Back to top