Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym 2021?

Spis jest naprawdę łatwy! Wystarczy wejść na stronę internetową Narodowego Spisu Powszechnego 2021 (NSP 2021) oraz skorzystać z wygodnej i bezpiecznej aplikacji spisowej. Zrób to jak najszybciej!

Ruszyła rekrutacja dziewcząt do projektu Time to Break Stereotypes, realizowanego w ramach projektu adidas Breaking Barriers. Inicjatywa opracowana jest przez 5 championek, skierowana do dziewcząt i kobiet, z którymi będą dzielić się zdobytą wiedzą, łączyć aktywność fizyczną z warsztatami społecznymi.

Warsztaty odbywać sie będą

W czasie zdalnego nauczania (od 22 marca 2021) biblioteka szkolna będzie czynna dla uczniów we wtorki i czwartki w godzinach 10.00 - 15.00.

REGULAMIN II GMINNEGO KONKURSU LITERACKIEGO NA OPOWIADANIE TWÓRCZE ROZPOCZYNAJĄCE SIĘ  FRAGMENTEM KSIĄŻKI EWY NOWAK „PAJĄCZEK NA ROWERZE”

Jeżeli jesteś osobą pełną życia, nie lubiącą siedzieć w miejscu i marnować czasu, to nasza drużyna jest miejscem dla Ciebie! Aktywnie spędzamy czas na zbiórkach harcerskich, na których zawsze wiele się dzieje. Zbiórki odbywają się zgodnie z zaleceniami sanitarnymi, dlatego nie musisz się obawiać o swoje zdrowie. Tu nigdy nie jest nudno!

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki od lat 10 w piątki o godzinie 16.00 do domu parafialnego w Starych Proboszczewicach. Na spotkanie należy

Back to top