Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej, organizuje półkolonie zimowe dla uczniów z naszej szkoły. Przewidziany jest udział dla 30 uczniów. Koszt 100 zł/osoba za cały tydzień.

Zapisy przyjmowane będą w sali nr 40 w segmencie A w dniach 31.01 (wtorek) godz. 12.30 – 13.15 oraz 2.02.(czwartek) w godz. 11.35 – 14.50. Decyduje kolejność zgłoszeń wraz z kompletem dokumentów i wpłatą. Wpłaty należy dokonać od razu przy zapisie.

PROSIMY NIE DZWONIĆ W SPRAWIE ZAPISÓW DO SEKRETARIATU.

Wszelkich informacji udzielają p. M Kowalska oraz p. J. Remplewicz

 

Harmonogram półkolonii:

Tak było:

Tak będzie:

WOŚP w Proboszczewicach 29 stycznia 2023r.

Szanowni Państwo,

W dniach  19-20 grudnia 2022r. w naszej szkole odbędzie się Bożonarodzeniowy Kiermasz Świąteczny, z którego dochód zostanie przekazany na rzecz WOŚP.

Serdecznie zapraszamy.

Hanna Bernal, Dorota Bielecka, Maria Ryfa, Anna Sujka, Joanna Tomczak, Ewa Topolewska

Nasza szkoła przystąpiła do projektu „Lekcja o Funduszach Europejskich VI”, której organizatorem jest Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Tegoroczna edycja projektu poświęcona jest zagadnieniom rozwoju lokalnego. Uczniowie poprzez grę planszową i materiały edukacyjne zrozumieją czym jest zaangażowanie mieszkańców w rozwój miejscowości i skąd brać środki na finansowanie pomysłów, które

  Dręczą Cię w szkole, biją na podwórku, boisz się wychodzić z domu? Stałeś się celem ataku w internecie, jest hejt na Ciebie, ktoś wpuścił do sieci Twoje kompromitujące zdjęcie? Zostałeś sam, pogubiłeś się w życiu, straciłeś przyjaciela, nie masz z kim pogadać?

Back to top