Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Uczniowie naszej szkoły w kwietniu 2023r. brali udział w konkursach PANDA z języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, geografii i fizyki, które były przygotowane przez Ogólnopolskie Konkursy Przedmiotowe EDI.

Celem tych konkursów jest m.in. zachęcanie uczniów do rozwijania swoich umiejętności z różnych dziedzin nauki. Zadaniem uczestnika w tej sesji było rozwiązanie testu, składającego się z 30 pytań. Do każdego pytania podane były cztery warianty odpowiedzi, z których tylko jeden był prawidłowy.

Do konkursu z języka angielskiego przystąpiło

15 uczniów z klas 4-8 . Najwyższe wyniki w szkole uzyskali Wiktor Kacperski i Liliana Kowalska z klasy 8a oraz Natan Bielicki i Jakub Jurek z klasy 4a.

W konkursie z języka niemieckiego wzięło udział 7 uczniów z klas 4-6. Najwyższą liczbę punktów w szkole zdobyli: Alicja Kosiba z klasy 4a oraz Martyna Sobieraj z klasy 6b.

W konkursie z historii uczestniczyło 4 uczniów z klas 5-6. Najwyższy wynik uzyskał uczeń klasy 5a Mikołaj Malinowski.

Do konkursu z geografii przystąpiło 11 uczniów z klas 6-8. Najwyższą liczbę punktów uzyskali: Szymon Rutkowski i Martyna Sobieraj z klasy 6b, Julia Adamczyk z klasy 6a oraz Dominika Sobolewska i Maciej Sobolewski z klasy 8b.

W konkursie z fizyki wzięło udział 6 uczniów. Najwyższe wyniki uzyskali: Maciej Sobolewski z klasy 8b i Jakub Woliński z klasy 8a.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom osiągniętych wyników i życzymy dalszych sukcesów.

Marzena Michalska, Emilia Jurek, Anna Sujka, Ewelina Świetlik, Joanna Nowatorska, Krzysztof Świetlik, Małgorzata Kowalska, Katarzyna Kowalska

Back to top